مسابقات فوتسال داخلی کارکنان شرکت فروسیلیس ایران

مسابقات فوتسال داخلی کارکنان شرکت فروسیلیس ایران

مسابقات فوتسال داخلی کارکنان شرکت فروسیلیس ایران 297 288 Iran Ferrosilice Co

اولین دوره مسابقات فوتسال داخلی کارکنان شرکت فروسیلیس ایران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم (ص)

 

 

این دوره از مسابقات با حضور ۶ تیم در قالب۲  گروه و بصورت دوره ای در سالن کارگران سمنان آغاز و بعد از انجام ۱۰ مسابقه پایان یافت.

در دیدار رده بندی تیم های تولید ۱ و فنی و مهندسی رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان تیم تولید ۱ در یک بازی یک طرفه موفق شد تیم فنی و مهندسی را شکست داده و موفق شدند مقام سوم این مسابقات را بدست آورند.

در دیدار نهایی مسابقات تیمهای تولید ۲ و مکانیک در یک بازی جذاب و نفس گیر رو در روی هم قرار گرفتند که در پایان وقت معمول بازی با نتیجه ۱ بر ۱ به تساوی کشیده شد ولی در ضربات پنالتی تیم تولید ۲ موفق شد تیم مکانیک را شکست داده و به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند.

از نکات قابل توجه مسابقه پایانی حضور مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس کی پور و مدیریت محترم کارخانه جناب آقای مهندس جعفری و روسای محترم کارخانه در سالن مسابقات بودیم.

شایان ذکر است به تیمهای برترتندیس و هدایای ویژه ای اهدا گردید.

-اسامی تیم تولید ۲ (مقام اول):

محمد باقر واحدی ، سعید ابراهیمی ، محسن سعدالدین ، سید مصطفی شفیعی ، مهدی گودرزی ، علی جعفری ، محمدرضا قاسمی ، سید روح ا… نبوی چاشمی

-اسامی تیم مکانیک(مقام دوم):

ایمان حسینی ، امیر صوفی ، رضا بهزادی ، مصطفی حسن آبادی ، سعید دهقان ، پرهام دوستمحمدی ، علی رضا هراتی ، محمد مهدی ربانی

-اسامی تولید ۱ (مقام سوم):

سید کاظم نبوی چاشمی ،  مرتضی فضل ا… پور ، جاوید رحیمی ، جبار اسمعیلی ، محمد قزوین لو ، حمید رضا اسلامی ، نبی ا… مردانی ، حمید رشیدی

 

 

 

 

گالری تصاویر