خرید فروسیلیس کم آلومینیوم

خرید فروسیلیس کم آلومینیوم

خرید فروسیلیس کم آلومینیوم 900 600 Iran Ferrosilice Co

فروسیلیس کم آلومینیوم یا فروسیلیس با خلوص بالا ( HIGH PURITY FeSi) محصولی است که تا حد امکان ناخالصی‌های آن مثل آلومینیوم، کلسیم، فسفر، گوگرد و …. کاهش یافته باشد. محصول فروسیلیس کم آلومینیوم که در ساخت قطعات حساس فولادی مثل بلبرینگ‌ها ، فولاد ابزار ، فولاد فنر و … کاربرد دارد عمدتاً توسط کشورهایی نظیر نروژ، فرانسه، چین، روسیه و … تولید می‌شود.

در شرایطی که کشور چین به تنهایی بیش از ۸۰ درصد تولید جهانی فروسیلیسیم را به خود اختصاص داده و مقام اول در صادرات این محصول را کسب نموده، لازمه بقا و ماندگاری شرکت‌های تولید کننده فروسیلیس دنیا  حرکت به سمت تولیدات ناب وخاص است؛ در این راستا با توجه به جایگاه شرکت فروسیلیس ایران و توانمندی این شرکت در تولید فروسیلیسیم کم آلومینیوم استاندارد و همچنین تجربه موفق در تولید فروسیلیکو منیزیم و در نظر گرفتن شرایط جهانی، لزوم توسعه و پیشرفت در تولید محصولات خاص را صد چندان نموده است.

شرکت فروسیلیس ایران پس از انجام تحقیقات اولیه و بررسی روش‌های متداول تصفیه، روش تصفیه اکسایشی با استفاده از پودر سیلیکا که یکی از جدیدترین روش‌های تصفیه مذاب در دنیاست و راندمان آن به ۸۵ درصد می‌رسد، را انتخاب و با بومی‌سازی تجهیزات و امکانات از سال ۱۳۹۲ اقدام به تولید این محصول نمود. در حال حاضر شرکت فروسیلیس ایران قادر است، ماهانه حدود ۷۰۰ تن محصول HP با آلومینیوم کمتر از ۵/۰ % تولید و به بازار عرضه کند و در صورت وجود تقاضا و نیاز بازار  قادر خواهد بود با افزایش امکانات و توسعه تجهیزات تولید این محصول را به ۱۵۰۰ تن در ماه برساند. برای خرید فروسیلیس کم آلومینیوم با ما در تماس باشید.

همچنین می‌توانید برای آگاهی و مشاهده جزئیات محصولات فروسیلیسیم، فروسیلیسیم منیزیم و پودر میکروسیلیکا کلیک کنید.